Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!

Join the forum, it's quick and easy

Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!
Pet Society Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Forum hakkında sormak istedikleriniz?

+7
buğra ve tamtam
daydo
tatlı_minik
mertt
serpil
ilkers
Mert
11 posters

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

Forum hakkında sormak istedikleriniz? - Sayfa 2 Empty Geri: Forum hakkında sormak istedikleriniz?

Mesaj  Mert Ptsi Mayıs 11, 2009 9:29 pm

daydo demiş ki:yha ben chatte bişey yazamıorum neden mert abi ??? Shocked

ChatBox'un sağ üst köşesindeki "giriş" yazısına tıklaman gerek Didem Smile
Mert
Mert
Admin

https://petsocietyturkiye.yetkin-forum.com

Forum hakkında sormak istedikleriniz? - Sayfa 2 Empty Geri: Forum hakkında sormak istedikleriniz?

Mesaj  BanuMirik Salı Mayıs 12, 2009 10:13 pm

Sayın Mert forumun yeni görünü çok şeker olmuş fakat Ana sayfadaki forum başlıkları imagelerle üst üste gelmiş azcık margin ya da padding vermek gerekiyor. Daha bir çok şey söylemek istiyorum tasarımla ilgili ama şimdilik en önemlisi bu sanırım Embarassed
BanuMirik
BanuMirik

Mesaj  Mert Çarş. Mayıs 13, 2009 1:59 am

BanuMirik demiş ki:Sayın Mert forumun yeni görünü çok şeker olmuş fakat Ana sayfadaki forum başlıkları imagelerle üst üste gelmiş azcık margin ya da padding vermek gerekiyor. Daha bir çok şey söylemek istiyorum tasarımla ilgili ama şimdilik en önemlisi bu sanırım Embarassed

Sevgili Banu çok teşekkür ederim uyarın için. Evet fark ettim Embarassed ve düzelttim şu an Smile
Mert
Mert
Admin

Mesaj  BanuMirik Çarş. Mayıs 13, 2009 2:26 am

çok güzel olmuş elinize sağlık. yeni menü imagelerini de beğendim. sanki arkası -beyaz kısmı- temizlense (gif) daha güzel olur bir de bannerımızı daha şekil yapabiliriz bir de avatarların sağa alınması güzelmiş bir de vıdı vıdı vıdı :bleh: bu dediklerim bir yana renkler uyumu, düşünce çok güzel. Ellerinize sağlık...
BanuMirik
BanuMirik

Mesaj  Mert Çarş. Mayıs 13, 2009 2:35 am

BanuMirik demiş ki:çok güzel olmuş elinize sağlık. yeni menü imagelerini de beğendim. sanki arkası -beyaz kısmı- temizlense (gif) daha güzel olur bir de bannerımızı daha şekil yapabiliriz bir de avatarların sağa alınması güzelmiş bir de vıdı vıdı vıdı :bleh: bu dediklerim bir yana renkler uyumu, düşünce çok güzel. Ellerinize sağlık...

beğenmene çok sevindim Banu, teşekkürler. jocolor Yeni önerilerin için de teşekkür ederim. Birlikte severek kullanabileceğimiz bir forum olması beni çok mutlu eder. Bu forum bizlerin eğlenceli ve mutlu zaman geçirmesi için. Henüz her şey yeni bizler için ama umarım forumumuz daha da güzel olur zamanla :partytime:
Mert
Mert
Admin

Mesaj  daydo Ptsi Mayıs 25, 2009 3:02 am

kim bu bitti mi ???
daydo
daydo

Mesaj  berna_gal Çarş. Haz. 17, 2009 10:01 pm

soru değil de bi ricam olacaktı satılık eşyalarla aradığımız eşyaları farklı başlıklar altında toplasak nasıl olur diyecektim bence daha düzenli olur Smile
berna_gal
berna_gal

Mesaj  sad1k_06 Salı Haz. 30, 2009 2:36 am

bu oyun oynanmıyomu :hmm:

sad1k_06

2 sayfadaki 2 sayfası Önceki  1, 2

- Similar topics