Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!

Join the forum, it's quick and easy

Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!
Pet Society Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

+32
FİLİZ ALPAY
Zeus
mis pigyy
Altuğ Alper
burçin afacan
esra-r
yesim alper
pesipembe
linlin
ilkers
.fenix.
PoisonedGift
pinksugar
serpil
suvy
mertt
tatlıcıkk
naZz
eborn
nrymn
Ousan
Nazlı
RUKİYE
zen-kun
"Sümeyye
BanuMirik
sezin
Mert
love_girl
daydo
buğra ve tamtam
Safiye
36 posters

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 Empty Geri: (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

Mesaj  Mert Perş. Mayıs 21, 2009 3:29 am

Kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum :buket:
Mert
Mert
Admin

https://petsocietyturkiye.yetkin-forum.com

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 Empty Geri: (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

Mesaj  buğra ve tamtam Perş. Mayıs 21, 2009 3:32 am

bnde tebrik ediyorum :sad: No
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

http://www.radyobugra.tr.gg

Mesaj  Nazlı Perş. Mayıs 21, 2009 3:32 am

Mert demiş ki:Kazanan arkadaşlarımı tebrik ediyorum :buket:

Teşekkürler : )) ben en son konuları takip ettiğim için en başını görmemişim Embarassed
ama artık gördüm ve çok mutluyum ! Very Happy :up: :partytime:
Nazlı
Nazlı

Mesaj  RUKİYE Perş. Mayıs 21, 2009 3:42 am

kazanan arkadaşları tebrik ediyorum, gül bahçesi gerçekten çok güzel olmuş, bakalım ikinci elemede kimler kazancak.. :clap: :clap: :clap:
RUKİYE
RUKİYE

Mesaj  M.Alper Perş. Mayıs 21, 2009 3:57 am

Çok teşekkür ederim Smile))) Birbirinden güzel bu kadar evin içinde dereceye girmek beni çok mutlu etti. :partytime: :partytime: :clap: :clap: :clap:
M.Alper
M.Alper

Mesaj  suvy Perş. Mayıs 21, 2009 3:57 am

benden de cokkk tebrıkler kazanan arkadaslarıma:))))
suvy
suvy

Mesaj  PoisonedGift Perş. Mayıs 21, 2009 4:10 am

tebrikler :hop:

PoisonedGift

Mesaj  buğra ve tamtam Perş. Mayıs 21, 2009 4:21 am

Safiye demiş ki:Bu forumdaki ilk yarışmam !!! :yup:

Öncelikle seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu söylemek istiyorum. Birbirinden güzel, yaratıcı bir sürü

oda. Katılan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bu yarışma konusu hepinizin sayesinde tam bir

görsel şölene dönüştü.

İlk üçü seçerken kimin gönderdiğine bakmadan sadece resimlere odaklandım. Bu yüzden tüm grup üyelerine

gönderdiğim ve yarışma katılım tarihini uzattığımı söylediğim mesajda belirttiğim gibi sadece foruma

yüklenen resimleri dikkate aldım. İki resim yüklemiş olan arkadaşların ise sadece gönderdikleri 2. resmi

dikkate aldım. Sonuçta şunu farkettim, bu konuya en uygun resmi ararken, gözüme çarpan item çeşidindeki

azlık, renk çeşidindeki azlık ve sadelik oldu malesef tasarım faktörünün pek etkilediğini

söyleyemem. Şimdilik ilk üçü seçtim, diğer katılımcıları bekleyen daha birçok sürpriz var, katılan hiçkimse

katıldığına pişman olmayacak.

1. Sırada Serpil Tekin Yalkın GÜL BAHÇEM ,GÜLDÜR BAHÇEM isimli dekoruyla

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 Jtt835
2. Sırada M.Alper CANDYMAN dekoruyla (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 282eujs
3. Sırada "Sevgi Bahçesi" ile Nazlı Akdağ (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 Mjxsif

Ödül alan dekorasyonlar bunlarla sınırlı değil. Yorumlarımı,eleştrilerimi ve sürpriz ödülleri oylamayı

etkilememesi için oylamanın sonuna bıraktım.

Halloween itemleri çılgınlığı yaşanan bu günlerde kaçırmak istemeyeceğiniz bir yarışma !!!

Yarışmanın son bulma tarihini pazartesi akşam saat 8'e erteledim.
Sonuçları çarşamba günü saat 10 da açıklayıp ödülleri sahiplerine ulaştıracağım ve kalan yarışmacıların resimlerini farklı bir konu açıp oylamaya tabi tutacağız. Oylamanın ne zaman sona ereceğini açılan yeni konuda belirteceğim.

Önce Biraz Şikayet ;P
Ev ziyaretlerinde bazı petlerin evine girmek tam bir işkence !!! Tamamen \"Benim ne kadar çok eşyam var görüyor musun?\" edasıyla tam bir eşya yığını haline gelmiş, sevimsiz bir eşya deposundan başka birşeye benzemiyor.

Biraz hayal gücü katıp en sevimli en huzurlu dekorasyonunuzu yaratmaya çalışın. İçinde hareket etmek zor olmasın bu odanın. Benim \"rare\" itemim var diye gözümüze sokmaya çalışmasın ve gözü yormasın odanın görüntüsü. Olabildiğince orjinal olmasına ek olarak;
Hazırladığınız odanın dekorasyonuna bir isim verin. Normal oda etiketleri olmasın, banyo, mutfak, çalışma odası, yatak odası gibi. Örneğin, \"Bayram Sabahı\", \"Akşam Keyfi\", \"Çay Saati\" vesaire... yaratıcılığınıza güveniyorum...

Önemli kısım ödüller !
İlk üçü ben seçiyorum;
1. 4/4''lük bir Halloween Set ( 24 parça)
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 Halloweendl

2.Candy cane,, Pandoro, Royal Party wallpaper, 2009 cake, Art Deco Lamp, Monster Doll, Ghost Dress, Skeleton Shirt, Ghost Lamp, Rattan Bed.
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 2dl

3. Princess Bed (15.000), Throne of Terror (10.000), Rattan Bed (8000), Rattan Sofa(4000).
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D - Sayfa 4 3dl

Ben ilk üçü seçtikten sonra kalan yarışmacılar oylamaya tabi tutulduktan sonra seçilen diğer üçü sürpriz ödüller bekliyor !

Bol Şans !!!

safiye abla diğer sonuçlar ne zmn açıklanıcak Rolling Eyes
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

http://www.radyobugra.tr.gg

Mesaj  FİLİZ ALPAY Perş. Mayıs 21, 2009 4:48 am

Kazanan arkadaşları canı gönülden kutluyorum.Serpil`in gül bahçesi gerçekten benimde favorimdi.Kendim kazanmış kadar sevindim açıkçası. :hop: :hopp: :hopp: :hopp: :hopp:
FİLİZ ALPAY
FİLİZ ALPAY

Mesaj  serpil Perş. Mayıs 21, 2009 6:38 am

SAFİYEEEE ÇOKKK AMA ÇOKKKK TEŞEKKÜRLERRRRR :pop: :pop: :pop: :dansöz: :dansöz: :dansöz: :dansöz: :koro: :koro: :koro: :koro:
Arkadaşlarrrr :hop: :hop: :hop: :hop: :hop: :hop:
ARKADAŞLARRR YARIŞMANIN SONUCUNU ÇOK MERAKKK EDİYORDUMM..fAKAT BU GÜN ÇOK KOŞUSTURDUM
EVE GELİNCE UZANDIM UYUYA KALMIŞIM :lolz: :lolz: :lolz:
GÖZÜMÜ AÇAR AÇMAZ YARIŞMA SONUÇLARI İÇİN, BİRDE HENÜZ SADECİĞİ GEZDİREMEDİĞİM İÇİN BİLGİSAYARA SALDIRDIM...(Bilmeyenler ,için SADE benim petimin ADI)
HABERİ SAYFAMA GİRERGİRMEZ MESAJLARIMA BAKINCA GÖRDÜM:)
MÜJDEYİ NAZLIDAN ALDIM BANA TEBRİK İÇİN MESAJ YAZMIŞ :daisy:
çOKKK AMAAA ÇOOOKKK TEŞEKKKÜRLERRR
VEEEEE KAZANAN ARKADAŞLARIDA YARIŞMAYA KATILAN TÜM ARKADAŞLARIDA TEBRİK EDİYORUM.....
ÇOKKKKKKK TEŞEKKKÜRRRLERR :bale: :bale: :bale: :bale: :bale: :bale:
serpil
serpil

Mesaj  pinksugar Perş. Mayıs 21, 2009 2:33 pm

tebrikler :hop:
pinksugar
pinksugar

Mesaj  daydo Perş. Mayıs 21, 2009 8:44 pm

bende kazananları çoooooook tebrik ediyorum Very Happy :hop: :hop:
daydo
daydo

Mesaj  Ousan Paz Mayıs 24, 2009 10:57 pm

Kazananları çok tebrik ediyorum ...

Serpil ablanın dekorasyonu süper ve bu nedenle hep o kazanıyor =)
Ousan
Ousan

Mesaj  mis pigyy Ptsi Mayıs 25, 2009 4:48 am

kazananları tebrik ederim ve safiye hanıma kocaman teşekkür ederim sevgiler Smile))
mis pigyy
mis pigyy

Mesaj  ***tuğçe*** Perş. Mayıs 28, 2009 8:01 am

ben unutmuşum yarışmayı neler olmuş neler..Smile biraz geçte olsa kazanan bütün arkadaşlarımı kutluyorummm :pop:
bu guzel hediyeleri kutlamalıyızzzz bence .. :partytime:
***tuğçe***
***tuğçe***

4 sayfadaki 4 sayfası Önceki  1, 2, 3, 4

- Similar topics