Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!

Join the forum, it's quick and easy

Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!
Pet Society Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

+32
FİLİZ ALPAY
Zeus
mis pigyy
Altuğ Alper
burçin afacan
esra-r
yesim alper
pesipembe
linlin
ilkers
.fenix.
PoisonedGift
pinksugar
serpil
suvy
mertt
tatlıcıkk
naZz
eborn
nrymn
Ousan
Nazlı
RUKİYE
zen-kun
"Sümeyye
BanuMirik
sezin
Mert
love_girl
daydo
buğra ve tamtam
Safiye
36 posters

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Empty (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

Mesaj  Safiye Perş. Mayıs 14, 2009 12:49 am

Bu forumdaki ilk yarışmam !!! :yup:

Öncelikle seçim yapmanın ne kadar zor olduğunu söylemek istiyorum. Birbirinden güzel, yaratıcı bir sürü

oda. Katılan bütün arkadaşlara çok teşekkür ediyorum, bu yarışma konusu hepinizin sayesinde tam bir

görsel şölene dönüştü.

İlk üçü seçerken kimin gönderdiğine bakmadan sadece resimlere odaklandım. Bu yüzden tüm grup üyelerine

gönderdiğim ve yarışma katılım tarihini uzattığımı söylediğim mesajda belirttiğim gibi sadece foruma

yüklenen resimleri dikkate aldım. İki resim yüklemiş olan arkadaşların ise sadece gönderdikleri 2. resmi

dikkate aldım. Sonuçta şunu farkettim, bu konuya en uygun resmi ararken, gözüme çarpan item çeşidindeki

azlık, renk çeşidindeki azlık ve sadelik oldu malesef tasarım faktörünün pek etkilediğini

söyleyemem. Şimdilik ilk üçü seçtim, diğer katılımcıları bekleyen daha birçok sürpriz var, katılan hiçkimse

katıldığına pişman olmayacak.

1. Sırada Serpil Tekin Yalkın GÜL BAHÇEM ,GÜLDÜR BAHÇEM isimli dekoruyla

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Jtt835
2. Sırada M.Alper CANDYMAN dekoruyla (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 282eujs
3. Sırada "Sevgi Bahçesi" ile Nazlı Akdağ (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Mjxsif

Ödül alan dekorasyonlar bunlarla sınırlı değil. Yorumlarımı,eleştrilerimi ve sürpriz ödülleri oylamayı

etkilememesi için oylamanın sonuna bıraktım.

Halloween itemleri çılgınlığı yaşanan bu günlerde kaçırmak istemeyeceğiniz bir yarışma !!!

Yarışmanın son bulma tarihini pazartesi akşam saat 8'e erteledim.
Sonuçları çarşamba günü saat 10 da açıklayıp ödülleri sahiplerine ulaştıracağım ve kalan yarışmacıların resimlerini farklı bir konu açıp oylamaya tabi tutacağız. Oylamanın ne zaman sona ereceğini açılan yeni konuda belirteceğim.

Önce Biraz Şikayet ;P
Ev ziyaretlerinde bazı petlerin evine girmek tam bir işkence !!! Tamamen \"Benim ne kadar çok eşyam var görüyor musun?\" edasıyla tam bir eşya yığını haline gelmiş, sevimsiz bir eşya deposundan başka birşeye benzemiyor.

Biraz hayal gücü katıp en sevimli en huzurlu dekorasyonunuzu yaratmaya çalışın. İçinde hareket etmek zor olmasın bu odanın. Benim \"rare\" itemim var diye gözümüze sokmaya çalışmasın ve gözü yormasın odanın görüntüsü. Olabildiğince orjinal olmasına ek olarak;
Hazırladığınız odanın dekorasyonuna bir isim verin. Normal oda etiketleri olmasın, banyo, mutfak, çalışma odası, yatak odası gibi. Örneğin, \"Bayram Sabahı\", \"Akşam Keyfi\", \"Çay Saati\" vesaire... yaratıcılığınıza güveniyorum...

Önemli kısım ödüller !
İlk üçü ben seçiyorum;
1. 4/4''lük bir Halloween Set ( 24 parça)
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Halloweendl

2.Candy cane,, Pandoro, Royal Party wallpaper, 2009 cake, Art Deco Lamp, Monster Doll, Ghost Dress, Skeleton Shirt, Ghost Lamp, Rattan Bed.
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 2dl

3. Princess Bed (15.000), Throne of Terror (10.000), Rattan Bed (8000), Rattan Sofa(4000).
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 3dl

Ben ilk üçü seçtikten sonra kalan yarışmacılar oylamaya tabi tutulduktan sonra seçilen diğer üçü sürpriz ödüller bekliyor !

Bol Şans !!!

En son Safiye tarafından Perş. Mayıs 21, 2009 3:28 am tarihinde değiştirildi, toplamda 9 kere değiştirildi
Safiye
Safiye
Admin

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Empty Geri: (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

Mesaj  buğra ve tamtam Perş. Mayıs 14, 2009 12:49 am

bende hazırlıycaam odamı Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
heyecan bastı beniii :hop: :hop: :hop:
:ooo:

En son buğra ve tamtam tarafından Perş. Mayıs 14, 2009 1:55 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

http://www.radyobugra.tr.gg

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Empty Geri: (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D

Mesaj  daydo Perş. Mayıs 14, 2009 1:00 am

safiye abla bu ne zamana kadar sürcek acaba :hmm:
daydo
daydo

Mesaj  love_girl Perş. Mayıs 14, 2009 1:17 am

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Sgptt2
HUZURUN VE RAHATLIĞIN YERİ, CANDY'NİN EVİWink

En son afrodit tarafından Perş. Mayıs 14, 2009 1:57 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
love_girl
love_girl

Mesaj  Mert Perş. Mayıs 14, 2009 1:28 am

Ben de bir odamı hazırlayayım, heyecanlandım :yup:

Ve Safiye armağanlar da olağanüstü özellikle de 1. nin ödülleri :eyes: :eyes: affraid :hop:

Evet arkadaşlar tüm hünerlerimizi göstermenin vakti geldi :partytime:

Cumartesiye kadar zamanımız var :ooo:
Mert
Mert
Admin

https://petsocietyturkiye.yetkin-forum.com

Mesaj  sezin Perş. Mayıs 14, 2009 3:12 am

odamızın resmini 'take a photo' ya tıklayıp çektikten sonra buraya nası koycassss :hmm:
cahilliğimi mazur görünnnnn :sorry:
sezin
sezin

Mesaj  BanuMirik Perş. Mayıs 14, 2009 4:20 am

Odanın adı = "Stargaze"
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D N6629098321791959390614
BanuMirik
BanuMirik

Mesaj  Mert Perş. Mayıs 14, 2009 6:27 pm

sezin demiş ki:
odamızın resmini 'take a photo' ya tıklayıp çektikten sonra buraya nası koycassss :hmm:
cahilliğimi mazur görünnnnn :sorry:

Öncelikle resmi buraya eklemek için upload etmek gerekiyor.

tinypic.com'a girip resmi upload ediyoruz
uploadın ardından açılacak sayfadaki "Direct Link for Layouts" un altındaki linki kopyalayıp şuraya yazıyoruz:
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 3346z9k
Mert
Mert
Admin

Mesaj  Mert Perş. Mayıs 14, 2009 6:29 pm

Yarışma için hazırladığım odam:

Sevimli Dostlar
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 6r38dc

Embarassed
Mert
Mert
Admin

Mesaj  buğra ve tamtam Perş. Mayıs 14, 2009 7:26 pm

yarışmaya bu odam ile katılıyorum :wav:
odamın adı: "KEYİF PALAS" Very Happy Very Happy
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 263h8if
krem rengi ile yorgunluğu ve stresi alır.. karanfilin müthiş kokusu ile terapi görmüş gibi olursunuz....Very Happy

En son buğra ve tamtam tarafından Cuma Mayıs 15, 2009 3:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

http://www.radyobugra.tr.gg

Mesaj  "Sümeyye Perş. Mayıs 14, 2009 7:34 pm

Hehehhehehehe Süpermisss yaaa Very Happy bndee varımmmmmmm =)=) :hop: Smile
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Divers_78
"Sümeyye

Mesaj  "Sümeyye Perş. Mayıs 14, 2009 8:28 pm

:party: :bale: santa :hıhı:

İŞTEEEEEEEEEEEEEEEEEEE BENİM ODAM... =)=) cheers :blush: cheers

:::.... SARAY BAHÇESİ .....

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 44461128024090035151018.th

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 44461128024090035151018
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D W600

:yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup: :yup:

:partytime: :partytime: :hop: :hop: Twisted Evil Shocked :dansöz: :wav:

En son Safiye tarafından Çarş. Mayıs 20, 2009 11:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi (Sebep : yanlışş resmi yolladım o yüzden :'()
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Divers_78
"Sümeyye

Mesaj  zen-kun Perş. Mayıs 14, 2009 9:38 pm

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 1rwxer

bu odamın yenı halı adı 'çiçeklerın sesi' Very Happy

En son zen-kun tarafından Ptsi Mayıs 18, 2009 10:22 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
zen-kun
zen-kun

Mesaj  zen-kun Perş. Mayıs 14, 2009 9:42 pm

safiye abla ben odamı degıstırdım haberın olsun Very Happy kabul edılırse çok sevınırım çok karasız kalıyom ya Very Happy (Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 2cqyz4x

En son zen-kun tarafından Çarş. Mayıs 20, 2009 3:21 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
zen-kun
zen-kun

Mesaj  sezin Cuma Mayıs 15, 2009 1:21 am

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 27xp34j

odamın ismi: KIRMIZI GECE :wine:
sezin
sezin

Mesaj  RUKİYE Cuma Mayıs 15, 2009 1:42 am

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 2dlrgnq

Odamın İsmi : Romantik Bir Akşam Yemeği :kiss:
RUKİYE
RUKİYE

Mesaj  Nazlı Cuma Mayıs 15, 2009 2:22 am

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Mjxsif

:daisy: I love you :daisy: I love you :daisy: "Sevgi Bahçesi" :daisy: I love you :daisy: I love you :daisy:

En son Nazlı tarafından Cuma Mayıs 15, 2009 3:06 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Nazlı
Nazlı

Mesaj  Ousan Cuma Mayıs 15, 2009 2:28 am

......................::::::::::::::::::::::: KEYF-İ TERAS :::::::::::::::::::::::......................

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D Teraskeyfi

NOT: Gruptan gönderdiğim resim bu başlığa uymadığı için yeni yaptım bunu ikinci adresimde yaptım

:yup: :yup: :yup: HERKESE İYİ ŞANSLAR :yup: :yup: :yup:
Ousan
Ousan

Mesaj  nrymn Cuma Mayıs 15, 2009 4:56 am

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 358ot3n
bu da benim odam
ismi de sütlü kahvem
sevgiler:)
nrymn
nrymn

Mesaj  eborn Cuma Mayıs 15, 2009 1:12 pm

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D B7z3p2
terasta huzurlu anlar..

eborn

Mesaj  eborn Cuma Mayıs 15, 2009 1:32 pm

bu arada yarışmaya katılan tüm arkadaşlara başarılar diliyoruum :teeth:

eborn

Mesaj  naZz Cuma Mayıs 15, 2009 8:15 pm

my piNky RoOm ^.^
(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 33lkxe0

:ör:
naZz
naZz

Mesaj  daydo C.tesi Mayıs 16, 2009 12:46 am

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 33b20qa

İSMİ:: YEŞİL KARNAVALI :mrgreen: :mrgreen: Very Happy:D
daydo
daydo

Mesaj  tatlıcıkk C.tesi Mayıs 16, 2009 2:13 am

https://www.facebook.com/photo.php?pid=30391365&id=1084051515&ref=mf ben sedece linkini veriyorum malesef :sorry:(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 24zf1g6
tatlıcıkk
tatlıcıkk

Mesaj  mertt C.tesi Mayıs 16, 2009 6:02 am

:pff: :pff: :pff: M İ S A F İ R O D A M :pff: :pff: :pff:

(Sonuçlar Açıklandı) Benim Dekorasyonum Huzur Veriyor !!! :D 1zm1bib

ilk resim ipal olmuştur.resimi yenledimm Very Happy yarışmaya bu resimle katılacagımm.
mertt
mertt

1 sayfadaki 4 sayfası 1, 2, 3, 4  Sonraki

- Similar topics