Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!

Join the forum, it's quick and easy

Pet Society Türkiye
Pet Society Türkiye Forumu'na hoşgeldin!
Pet Society Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :(

5 posters

ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :( Empty ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :(

Mesaj  buğra ve tamtam Çarş. Mayıs 13, 2009 7:05 pm

ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ Sad
inanmıyorum bu grup nereye gidiyor kim neden bnm oyuncaklarımı çalmış inamıyorum birde o kdr yüzsüzki satışta olanları koymuş ve değerli oyuncaklarımı almış..
MONKEY DOLL+PENGUİN DOLL+OWL DOLL+ve sayamadığım bir kaç oyncak daha...
bu olay bu ay benim 2. defa başıma geliyor bıktım artık ne olur buna bir çare bulunnn Sad Sad
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

http://www.radyobugra.tr.gg

ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :( Empty Geri: ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :(

Mesaj  buğra ve tamtam Çarş. Mayıs 13, 2009 7:17 pm

arkadaşlar evimi gezdiğimde heryerden bir eksik çıkıyor Sad mutfağımdan blendırı ve çaydanlığı da çalmışlar Sad
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :( Empty Geri: ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :(

Mesaj  buğra ve tamtam Çarş. Mayıs 13, 2009 7:26 pm

arkadaşlar evimden çalınanlar:
MONKEY DOLL+PENGUİN DOLL+OWL DOLL+ve sayamadığım bir kaç oyncak daha...
çaydanlık
blendır
kahve makinesi
geçen haftanın mavi masası
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

Mesaj  BanuMirik Perş. Mayıs 14, 2009 5:03 am

püff ne kadar kötüler... Evil or Very Mad :sorry: çok üzüldüm... şifreleri güncellemek gerekli, kapatırken log off olarak kapatmak gerekli ve okul internet kafe gibi network üzerininden çıkılan internetlerde risk daha da artıyor. pis insanlar.
BanuMirik
BanuMirik

Mesaj  buğra ve tamtam Perş. Mayıs 14, 2009 5:05 am

BanuMirik demiş ki:püff ne kadar kötüler... Evil or Very Mad :sorry: çok üzüldüm... şifreleri güncellemek gerekli, kapatırken log off olarak kapatmak gerekli ve okul internet kafe gibi network üzerininden çıkılan internetlerde risk daha da artıyor. pis insanlar.
ağzınıza sağlık Very Happy "pis insanlar" ztn ben okul,internet cefe gibi yerlerde asla facebooka girmem nasıl oldu anlamadım Sad Sad
buğra ve tamtam
buğra ve tamtam

Mesaj  daydo Cuma Mayıs 15, 2009 11:53 pm

AYYH BUĞRA BU KONUYU NASIL GÖRMEDİM Shocked ÇOK ÜZÜLDÜM :sad: NASIL BÖYLE İNSANLAR VAR Sad VE NASIL ÖĞRENİYOLAR ŞİFRELERİ Shocked
daydo
daydo

Mesaj  özge_35 Salı Haz. 09, 2009 1:08 am

BeNce başka hesabın varsa şimdilik bütün eşyalarını oraya göder ve msnindeki gizli soruya kadar herşeyi değiştr benmde başma aynı şey geldi an başta değerli eşyalrm dha sonrada bütün eşyalrım çalınmştı ama şifrelrmi deiştrdktn sonra bi dha çalnmadı ...
özge_35
özge_35

ARKADAŞLAR OYUN ODAMDAN DEĞERLİ OYUNCAKLARIM ÇALINMIŞ :( Empty ??

Mesaj  ceydahande Cuma Eyl. 04, 2009 9:43 pm

yha arkadaşlar oyuna nasıl girebilirim bir yol söyler misiniz? :hop: No

ceydahande

- Similar topics